Hakkımızda

Chiller Bölge Servisi
Ekip
İstanbul Chiller Servisi’nin mükemmelliğe olan bağlılığını, yaptıkları işi seven ve bunu müşterilere ileten insanlardan oluştuğunu deneyimleyin.tüm zorluklara en uygun çözüm arayışında ve sorgulamayı hiç bırakmayan bir ekip.Uluslararası referans noktası haline gelmiş şirketlere hizmet sunan, ancak hala temel değerlerini insanlara ve onların tutkularına ve hizmet aşkına adayan bir ekip.
Kalite
İstanbul Chiller Servisi’nin uzman mühendisleri, iklimlendirme sistemlerinde teknik yeterlilikler sağlayarak, optimize edilmiş sistem çözümleri sağlayan proje danışmanlığı sağlar. İşe uygun ekipman ve düzenli olarak gelişimi takip edilen uzman kadrosu ile daima kalite ve yeterliliğini korur.
Tarihçe
İstanbul Chiller Servisi her zaman sektöründe liderliği hedefler. Türkiye’deki ilk kurumsal ticari iklimlendirme servis merkezi olarak sektöre atılan, sıcaklık kontrolünde yaklaşık 20 yılı aşkın tecrübesiyle ve ilk günkü aşk ile sürdürür.  Liderlik, sadece tecrübe diyerek kalmayıp, müşterilerinin ve içinde yaşadığımız dünyanın gerçek ihtiyaçlarını karşılama çabasında olmaktır.
Gelişim
Chiller Servisi iklimlendirme topluluğu olarak bilgi paylaşmaya büyük önem veriyor. İstanbul Chiller Servisi  tüm ekibiyle onlarca seminer ve kurslarına katıldı. Chiller Servisi olarak, tüm çalışana  fırsatların ve çözümlerin paylaşıldığı ortak bir tasarım elde etmek için bilgi paylaşımı entegreli eğitimler sunar.
Çevreci
İstanbul Chiller Servisi, en düşük çevresel etkiyi sağlayan çözümler sunma konusunda mutlak önceliğe sahiptir.
Enerji verimli ürünler, hem tam yükte hem de en önemlisi gerçek dünya kısmi yük koşullarında enerji kullanımını en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır.
İstanbul Chiller Servisi daima yenilenebilir enerji kullanımı amacındadır.
Soğutucu akışkan kullanımından kaynaklanan çevresel etkiler, belirli bir İstanbul Chiller Servisi odak noktasıdır. Daha düşük çevresel etkilere sahip soğutucu akışkanların kullanımına yönelik kapsamlı araştırmalar yapmaktayız. İstanbul Chiller Servisi ürün ve servislerinde daha yoğun testler ile soğutucu kullanımının yarattığı çevresel etkileri daha da azaltmayı amaçlamaktadır. .
İstanbul Chiller Servisi verdiği hizmetlerde özel ses seviyesi test cihazları ile kullanıcı gereksinimleri ile çevresel talepler de dahil olmak üzere, gürültü kirliliğini en aza indiren ekipmanlar önermektedir.
Müşteri Memnuniyeti
İyileştirme, her zaman ayakta durma, her zaman yenilik yapma, daima süreçlere yatırım yapma anlamına gelir; ve her zaman azaltılmış enerji tüketimlerini hedefler. İstanbul Chiller Servisi  sürekli olarak performans ve kaliteyi takip etmeyi sağlar. Chiller Servis çalışanları, sürekli iyileştirmenin kolayca tanımlanmasına ve hızla konuşlandırılmasına izin verecek şekilde içsel olarak formüle edilir. Ama gerçek odak her zaman müşteridir.