Chiller Revizyonu

Chiller
Endüstriyel su soğutucular ( chiller grubu ), soğutulmuş su veya sıvının proses ekipmanı ile sirküle edildiği çeşitli uygulamalarda kullanılır. Soğuk ürünleri ve makineleri soğutmak için kullanılan, su soğutucular enjeksiyon kalıplama , takım ve kalıp kesme, yiyecek ve içecek , kimyasallar, lazerler, takım tezgahı, yarı iletkenler ve daha fazlası dahil olmak üzere çok sayıda farklı uygulamalarda kullanılmaktadır . Soğutma işlemi eşanjör vasıtası ile sağlanır. Genel olarak chiller diye adlandırılsa da sıvı soğutma sistemleri, su soğutma sistemleri, alkol soğutma, çiller soğutucu, mini chiller, soğutma grubu, evaporatif soğutucu, su soğutma makinası gibi isimlerde kullanılmaktadır.
chiller revizyonu işlemlerinde servis hizmetini kesintisiz veren istanbulchillerservisi...
Uzmanlık
Sancooler ın uzman mühendisleri, iklimlendirme sistemlerinde teknik yeterlilikler sağlayarak, optimize edilmiş sistem çözümleri sağlayan proje danışmanlığı sağlar. İşe uygun ekipman ve düzenli olarak gelişimi takip edilen uzman kadrosu ile daima kalite ve yeterliliğini korur.
Chiller Çalışma Prensibi
Kompresör çalışmasını bina yükündeki ihtiyaca göre oransal olarak gerçekleştirerek tam veya kısmi yüklerde optimize verimlerek ihtiyaca cevap verir. İyi planlanmış plc sayesinde işletme maliyetleri düşüktür. Kompresörlerin otomatik olarak sırayla devreye girmesini sağlayarak , kapasite kontrolünü soğutulmuş su sıcaklığını baz alarak yapar.Bina otomasyon sistemleri ile tam entegre olarak çalışır. sancooler aynı zamanda , hava ve su soğutmalı scroll kompresörlü soğutma grupları da sunar. Mikroişlemci tabanlı kontrol donanıma sahip scroll kompresörlü yada multiscroll kompresörlü seçeneleri ile  yüksek verimlilik sunar.

Kompakt tasarım sayesinde çalışma sahasına daha kolay entegrasyon sağlayarak yenileme ve yeni bina tasarımları için ideal çözümler sunar.

Chiller Revizyonu
Chiller sistemlerinde bulunan chiller otomasyon algoritması tesis ihtiyaçlarınca kodlanarak en verimli ve ekonomik biçimde çalışması sağlanır.

Carel , dixell, eliwell gibi iklimlendirme otomasyonu alanında kullanılan soğutma plc’lerine tamamen hakim elektrik mühendislerimiz ile siz değerli müşterilerimizin tüm taleplerine hızlı çözüm üretmekteyiz.